OTA YHTEYTTÄ

Hallitus 2022

Ari Ilonen, puheenjohtaja

ari.ilonen@avisbudget.fi

Tuomas Valta, varapuheenjohtaja

tuomas.valta@sixt.fi

Hannu Mikkonen, hallituksen jäsen

hannu.mikkonen@hertz.fi

Ossi Kukkonen, hallituksen jäsen

ossi.kukkonen@toyota.fi

Janne Haavisto, hallituksen jäsen

janne.haavisto@lansiauto.fi

Niko Rytkönen, hallituksen jäsen

niko.rytkonen@finnrent.fi

Janne Pekkanen, hallituksen jäsen

janne.pekkanen@europcar.fi